#DOBRYHASZTAG

Dołącz do
naszej akcji

#dobryhasztag

Zobacz finał I edycji akcji #DOBRYhasztag
Zobacz finał I edycji akcji #DOBRYhasztag
YouTube

Czym jest projekt #DOBRYhasztag?

#DOBRYhasztag powstał z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Naszą ideą jest walka z hejtem, wykluczeniem i ich skutkami. Chcemy pokazać zarówno nastolatkom jak również ich rodzicom, że Internet nie musi być zły, a przede wszystkim edukować jak skutecznie przeciwdziałać zagrożeniom płynącym z niewłaściwego korzystania z Sieci. Ponadto mocno stawiamy na profilaktykę – będziemy informować, gdzie szukać fachowej pomocy psychologicznej.

 

Do akcji stale dołączają znani tiktokerzy, influencerzy i osoby publiczne.

Akcja w liczbach

Gromadzimy dobre i wartościowe treści pod jednym hasztagiem.

315.1 k

Polubienia

44.4 k

Obserwatorzy

217.4 M

Odsłony

Pomaganie jest fajne!

Jako ekipa #DOBRYhasztag z ogromną przyjemnością niesiemy pomoc potrzebującym. Wierzymy, że dobro się mnoży, kiedy się nim dzieli! Na swoim koncie mamy już takie akcje charytatywne jak: I edycja #DOBRYhasztag czy też Dzień Pracowników i Pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu. 4.  lipca wybieramy się na jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych tego roku – Wielką Wyprawę Maluchów do Monte Carlo, w której biorą udział największe legendy motorsportu, osoby z pierwszych stron gazet oraz twórcy internetowi!

Nasza Misja

… jest niezwykle ważna w obliczu dzisiejszego świata! Fundacja Dobry Hasztag

Eventy edukacyjne

Edukacja jest dla Nas bardzo ważna, dlatego swoją uwagę skupiamy na współorganizacji eventów edukacyjnych i już od 12 lat dołączamy do akcji “Czysta Polska” i razem sprzątamy naszą planetę. W najbliższym czasie będzie można nas spotkać na tegorocznej edycji projektu “Czyste Tatry” w Zakopanem.

O akcji

Eventy CSR

Możliwości niesienia pomocy jest dużo, ale dlaczego nie połączyć tego z eventem firmowym? Tego typu wydarzenie to nie tylko udana imprez dla Twoich pracowników, ale również niesienie pomocy innym. Twój zespół zintegruje się działając w szczytnym celu, a Twoja firma zyska pozytywny wizerunek, dzięki wsparciu ważnej akcji społeczno-edukacyjnej. Organizacja tego typu wydarzeń to również  wielomilionowe zasięgi w Sieci! 

Chcesz dowiedzieć się więcej? A może chcesz, abyśmy wzięli udział w takim evencie? Skontaktuj się z nami!

O akcji

Dobrzy ludzie #dobryhasztag

Tutaj
nas znajdziesz

Udostępnij #dobryhasztag
Udostępnij #dobryhasztag
Udostępnij #dobryhasztag
Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy

Partnerzy akcji

Instytut Lema
Rafał Sonik
Charsznickie Pola Natury
Wielka Wyprawa Maluchów
TT AGE
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Menu