#DOBRYHASZTAG

Oni wspierają
#dobryhasztag

Partnerzy

Instytut Lema

www.instytutlema.pl

 

Instytut Polska Przyszłości im. Stanisława Lema jest organizacją, która o innowacjach i nowych technologiach mówi w przystępny sposób. Stawia na bezpieczeństwo w Sieci zarówno dzieci jak i dorosłych. Szkoli jak bezpiecznie korzystać z Internetu, aby nie narazić się na nieprzyjemne skutki. Aktywnie tworzy projekt “Ogarnij hejt” mający na celu podnoszenie świadomości uczniów i rodziców oraz nauczycieli w temacie zjawiska jakim jest cyberprzemoc. Program dostosowany jest do każdej grupy odbiorców – uczniowie podczas spotkań dowiadują się jak radzić sobie z hejtem, a rodzice i nauczyciele – jak zapobiegać temu zjawisku.

 

Rafał Sonik

www.rafalsonik.pl

 

Przedsiębiorca, aktywista, działacz, filantrop. Współwłaściciel spółki Gemini Holding, kierowca w rajdach terenowych w kategorii Quadów, zwycięzca Rajdu Dakar, dziewięciokrotny zdobywca Pucharu Świata, pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro.

Charsznickie Pola Natury

www.chpn.pl

 

Polski producent żywności ekologicznej z unijnym certyfikatem ekologicznym. Produkty ChPN pochodzące z upraw ekologicznych są wolne od pestycydów, GMO, antybiotyków i chemii. ChPN stosują specjalne metody ochrony gleby i wody, nie korzystają z chemicznych środków pielęgnacji roślin, nasion i sadzonek. Posiadają certyfikowane gospodarstwo rolne, kwaszarnię i zakład produkcyjny oraz zakład konfekcjonowania warzyw i kiszonek.

Charsznickie Pola Natury od lat wspierają akcje społeczno – edukacyjne.

126 Evolution

www.126evolutionofficial.com

 

Międzynarodowy klub zrzeszający miłośników Fiata 126p, potocznie zwanego “malucha”. Poza miłośnikami i fanatykami do społeczności klubu należą sędziowie sportu samochodowego oraz ratownicy drogowi na całym świecie. Grupa 126 evolution jest częścią najbardziej znanego i jednego z najstarszych Automobiklubów w Polsce. 

W 2023 współorganizator Wielkiej Wyprawy Maluchów do Monte Carlo. W wyprawie biorą udział osobistości znane z telewizji i pierwszych stron gazet. Celem tego wyjazdu jest zbiórka miliona złotych, które następnie zostaną przekazane na pomoc dzieciakom poszkodowanych w wypadkach drogowych. Honorowymi członkami klubu, a jednocześnie uczestnikami podróży do Monaco są między innymi: Rafał Sonik, Sobiesław Zasada, Longin Bielak, Kajetan Kajetanowicz.

TT AGE

www.ttage.pl

 

Agencja 360 stopni. Obsługują kompleksowo współpracujące z nimi marki. Prowadzą szeroko zakrojone działania marketingowe, dbając o to, by wszystkie elementy cechowała zgodność z misją, wartościami oraz identyfikacją wizualną marki.

Specjalizują się w organizacji eventów. To ich konik i główny obszar działalności. Tworzą eventy firmowe, gale, konferencje, pikniki. Mogą zorganizować dla Twojej firmy niebanalny wyjazd integracyjny, który wspominany będzie latami lub szaloną imprezę tematyczną z gwiazdami Tik Tok’a. Kto był na eventach TT Age, ten wie, że nigdy nie ma nudy i obowiązuje przesłanie „only positive vibes”! 😉

 

Tutaj
nas znajdziesz

Udostępnij #dobryhasztag
Udostępnij #dobryhasztag
Udostępnij #dobryhasztag
Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy

Partnerzy akcji

Instytut Lema
Rafał Sonik
Charsznickie Pola Natury
126 Evolution
Menu