#DOBRYHASZTAG

Oni wspierają
#dobryhasztag

Partnerzy

Instytut Lema

www.instytutlema.pl

 

Instytut Polska Przyszłości im. Stanisława Lema jest organizacją, która o innowacjach i nowych technologiach mówi w przystępny sposób. Stawia na bezpieczeństwo w Sieci zarówno dzieci jak i dorosłych. Szkoli jak bezpiecznie korzystać z Internetu, aby nie narazić się na nieprzyjemne skutki. Aktywnie tworzy projekt “Ogarnij hejt” mający na celu podnoszenie świadomości uczniów i rodziców oraz nauczycieli w temacie zjawiska jakim jest cyberprzemoc. Program dostosowany jest do każdej grupy odbiorców – uczniowie podczas spotkań dowiadują się jak radzić sobie z hejtem, a rodzice i nauczyciele – jak zapobiegać temu zjawisku.

 

Rafał Sonik

www.rafalsonik.pl

 

Przedsiębiorca, aktywista, działacz, filantrop. Współwłaściciel spółki Gemini Holding, kierowca w rajdach terenowych w kategorii Quadów, zwycięzca Rajdu Dakar, dziewięciokrotny zdobywca Pucharu Świata, pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro.

Charsznickie Pola Natury

www.chpn.pl

 

Polski producent żywności ekologicznej z unijnym certyfikatem ekologicznym. Produkty ChPN pochodzące z upraw ekologicznych są wolne od pestycydów, GMO, antybiotyków i chemii. ChPN stosują specjalne metody ochrony gleby i wody, nie korzystają z chemicznych środków pielęgnacji roślin, nasion i sadzonek. Posiadają certyfikowane gospodarstwo rolne, kwaszarnię i zakład produkcyjny oraz zakład konfekcjonowania warzyw i kiszonek.

Charsznickie Pola Natury od lat wspierają akcje społeczno – edukacyjne.

Wielka Wyprawa Maluchów

 

www.wielkawyprawamaluchow.pl

 

To NAJWIĘKSZY motoryzacyjny projekt charytatywny nie tylko w Polsce, wzięli w nim GIGANCI MOTORYZACJI z Panem Sobiesławem Zasadą i Panem Longinem Bielakiem na czele oraz znani i cenieni Influencerzy min Remigiusz „Rezi” Wierzgoń  – reprezentanci kilku pokoleń. Jako cel projektu obrali pokonanie ponad 4 000 km Polskim Fiatem 126p oraz zebranie MILIONA ZŁOTYCH na dzieci – ofiary wypadków drogowych – WYNIK ZOSTAŁ PODWOJONY!!

Wielka Wyprawa Maluchów to nie jednorazowa akcja! Już w 2024 roku ponownie wyrusza w jeszcze większym składzie, aby pomagać kolejnym potrzebującym!

 

 

TT AGE

www.ttage.pl

 

Agencja 360 stopni. Obsługują kompleksowo współpracujące z nimi marki. Prowadzą szeroko zakrojone działania marketingowe, dbając o to, by wszystkie elementy cechowała zgodność z misją, wartościami oraz identyfikacją wizualną marki.

Specjalizują się w organizacji eventów. To ich konik i główny obszar działalności. Tworzą eventy firmowe, gale, konferencje, pikniki. Mogą zorganizować dla Twojej firmy niebanalny wyjazd integracyjny, który wspominany będzie latami lub szaloną imprezę tematyczną z gwiazdami Tik Tok’a. Kto był na eventach TT Age, ten wie, że nigdy nie ma nudy i obowiązuje przesłanie „only positive vibes”! 😉

 

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

www.szpitalzdrowia.pl

 

Partnerem Fundacji #DOBRYhasztag jest Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie. Wspólnie z władzami Szpitala będziemy realizować projekty zapoczątkowane w roku 2023, które niewątpliwie przyniosą #DOBRY przekaz, wszystkim odbiorcom, którzy będą mogli odnaleźć swoją własną inspirację.

Tutaj
nas znajdziesz

Udostępnij #dobryhasztag
Udostępnij #dobryhasztag
Udostępnij #dobryhasztag
Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy

Partnerzy akcji

Instytut Lema
Rafał Sonik
Charsznickie Pola Natury
Wielka Wyprawa Maluchów
TT AGE
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Menu