#DOBRYHASZTAG

𝗦𝘇𝗸𝗼ł𝗮 𝘁𝗼 𝗠𝗬 – 𝘄𝘀𝗽𝗼́𝗹𝗻𝗶𝗲 𝘇𝗮𝗱𝗯𝗮𝗷𝗺𝘆 𝗼 𝘇𝗱𝗿𝗼𝘄𝗶𝗲 𝗽𝘀𝘆𝗰𝗵𝗶𝗰𝘇𝗻𝗲 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶 𝗶 𝗺ł𝗼𝗱𝘇𝗶𝗲𝘇̇𝘆”

🫵🏼NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!

🗓️13 czerwca 2024 roku w Kino Kijów w Krakowie, w godzinach od 9:30 - 14:30 odbędzie się konferencja "𝗦𝘇𝗸𝗼ł𝗮 𝘁𝗼 𝗠𝗬 – 𝘄𝘀𝗽𝗼́𝗹𝗻𝗶𝗲 𝘇𝗮𝗱𝗯𝗮𝗷𝗺𝘆 𝗼 𝘇𝗱𝗿𝗼𝘄𝗶𝗲 𝗽𝘀𝘆𝗰𝗵𝗶𝗰𝘇𝗻𝗲 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶 𝗶 𝗺ł𝗼𝗱𝘇𝗶𝗲𝘇̇𝘆" organizowaną przez Szpital Kliniczny im. dr. J.Babińskiego SPZOZ w Krakowie, w ramach Programu „𝗧𝘆 𝗱𝗲𝗰𝘆𝗱𝘂𝗷𝗲𝘀𝘇 𝗷𝗮𝗸 𝗿𝗲𝗮𝗴𝘂𝗷𝗲𝘀𝘇” wzmacnianie odporności psychicznej i zapobieganie agresji rówieśniczej wśród dzieci i młodzieży w województwie małopolskim w roku szkolnym 2023/2024. Wydarzenie podsumowuje realizację III edycji Programu „Ty decydujesz jak reagujesz”. Program realizowany jest ze środków finansowych Województwa Małopolskiego.

🩷Prezes naszej Fundacji Mateusz Masior będzie jednym z mówców wydarzenia i opowie o autorskim programie Fundacji „Akcja RELacja! HEJT MMA”, który jest pierwszym w Polsce projektem mającym na celu w zrozumiały dla młodych uczestników warsztatów sposób pokazać im, że słowa wypowiedziane, czy też napisane w Sieci potrafią ranić a skrajnie - zabić.

👉🏻szczegóły wydarzenia - www.tydecydujesz.babinski.pl
👉🏻Uczestnictwo w konferencji wymaga zapisu przez dedykowany formularz: https://docs.google.com/forms/d/145gtijjDLcJqZ_-Rau1Yi822CzznhU17nyz4aR5UhNA/viewform?edit_requested=true

🔴Uwaga Ilość miejsc ograniczona.

Do zobaczenia! 👋🏼

Przeczytaj artykuły

Dobrzy ludzie #dobryhasztag

Tutaj
nas znajdziesz

Udostępnij #dobryhasztag
Udostępnij #dobryhasztag
Udostępnij #dobryhasztag
Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy

Partnerzy akcji

Instytut Lema
Rafał Sonik
Charsznickie Pola Natury
Wielka Wyprawa Maluchów
TT AGE
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Menu